Služby

Sádrokartonové konstrukce (SDK)

Sádrokarton - sádrokartonová deska se vyznačuje mnoha jedinečnými vlastnostmi, jejichž kombinace nelze u jiných materiálů docílit. Sádrokarton je pevný, odolný, lehký (nezatěžuje tak konstrukci), snadno opravitelný (stačí pouze tmel), vyniká dlouhou životností.

Přednosti:
Výborné zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Bez použití sádrokartonu je možné těchto vlastností běžně dosáhnout pouze zvyšováním tloušťky stěny. A konečně – sádrokartonová stěna je naprosto rovná a hladká.

Minerální podhledy

Minerální kazetové podhledy jsou oblíbenou a často využívanou variantou podhledů v obchodních, vzdělávacích, průmyslových, administrativních, zdravotnických i dalších objektech

Přednosti:
Velkou výhodou je jejich snadná montáž a možnost demontáže.

Protipožární omítky (Vermiplaster)

Zajišťují pasivní ochranu ocelových, plechových nebo betonových konstrukcí před požárem.

Přednosti:
 Je snadno nanášen
strojním omítacím strojem a zajistí protipožární odolnost od 30 až 180 minut, podle tloušťky nástřiku.

Protipožární ochrana

Protipožární ucpávky jsou nedílnou součástí pasivní protipožární ochrany staveb. Prostupy instalací, jako jsou dilatační a konstrukční spáry stavebních konstrukcí, kabelové trasy, vzduchotechnika, nebo prostupy potrubí, které prostupují přes požárně dělící konstrukce musí být ošetřeny proti šíření požáru.

Přednosti:
Požární ucpávka je materiál popřípadě kombinace materiálů, o určité požární odolnosti, který díky svým vlastnostem a složení odolává požáru po požadovanou dobu, aniž by v tomto čase došlo k překročení mezních stavů.

Suché podlahy (Fermacell)

Fermacell byl první sádrovláknitou deskou na trhu. Již přes 30 let zaručuje značka fermacell velmi kvalitní suchou výstavbu. S podlahovými prvky fermacell můžete vytvářet racionálním způsobem podlahy nejvyšší kvality.

Vzhledem k oblastem použití jsou srovnatelné s běžnými, masivními podlahovými systémy a vykazují výhody nízké hmotnosti a zároveň suché a rychlé výstavby (bez časové ztráty oproti litým procesům).

Autodoprava

Nabídka autodopravy pro přepravu odpadů, sutě, písku či štěrku, stavebního materiálu i jiných nákladů autem s hydraulickou rukou.

Ložná plocha valníku:
2,5 x 6,2 m
Nosnost: 8 t
Hydraulická ruka:
délka 4,3m (nosnost 2,08 t)
až 8,1m (nosnost 1,20 t)Vybrané realizace na mapě